Działamy nieprzerwalnie od 2001 roku

Dla jakich stron serwer dedykowany?

Utrzymując dużą stronę, odwiedzaną przez tysiące osób dziennie, która wymaga 100% uptime (100% czasu działania) należy przemyśleć czy hosting lub serwer wirtualny jest właśnie tym co nam to zapewni.

W takiej sytuacji zdecydowanie lepszym rozwiązaniem nawet pomimo wyższego kosztu utrzymania staje się serwer dedykowany. Własny serwer oprócz poczucia większego bezpieczeństwa strony, a tym samym prowadzonego przez nas biznesu niesie ze sobą także wiele innych pozytywnych cech, dzięki którym mogą spaść nam inne koszty.

Indywidualna maszyna na której nie ma stron innych firm to zdecydowanie większa niezależność w instalacji i konfiguracji poszczególnych elementów systemu. Wyróżnić należy również fakt iż nie jesteśmy w takim przypadku zależni od obciążenia generowanego przez pozostałych użytkowników maszyny, która może wpływać na szybkość działania naszej usługi.

W przypadku awarii serwera to również zdecydowanie szybszy czas wznowienia działania usługi ze względu na mniejszą ilość danych i mniejsze skomplikowanie systemu obsługującego wyłącznie naszą stronę.

Na wybór serwera dedykowanego powinniśmy się zdecydować również w przypadku dużych firm, gdzie komunikacja pomiędzy pracownikami oraz z Klientami w dużej mierze zależy od działania usług pocztowych, a pojemność łączna kont pracowników jest znacząca.

Innym przypadkiem kiedy powinniśmy brać pod uwagę serwer dedykowany to planowanie utrzymania na serwerze danych wrażliwych lub danych osobowych, które należy zgłosić do GIODO.

Zamów serwer VPS dla strony WWW

Promocja! Teraz nawet 50% taniej!

Dobry, tani hosting w promocji

Każdy pakiet posiada:

  • nieograniczony transfer,
  • nieograniczona ilość baz danych,
  • nieograniczona ilość stron,
  • panel po polsku i angielsku,
  • nieograniczona ilość domen,
  • nieograniczona ilość kont e-mail,
  • ftp, php, mysql, cron
  • autoinstalator aplikacji itp.

Napisz do nas:

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach, zapytaj nas:

Rejestracja domen z Wer.pl - wszystkie domeny w najlepszych cenach.