Działamy nieprzerwalnie od 2001 roku

Jak wybrać dobry hosting/serwer dla strony www

Dobry hosting stron www to dziś podstawa działalności i najlepszy kanał sprzedaży dla firm - dla niektórych jedyny. Własna strona internetowa stała się już podstawą biznesu nie tylko firm informatycznych. Dobry hosting pod stronę, jednocześnie tani, ciężko znaleźć biorąc pod uwagę iż najtańsze usługi hostingowe oferowane są dziś przez setki firm. Istotne z punktu widzenia Klienta jest również to, aby był to szybki hosting SSD dedykowany lub wydajny i pojemny Hosting HDD. Tani serwer stron www można kupić już za kilka złotych miesięcznie, najlepsze serwery stron www to koszt kilkuset złotych rocznie.

Wybierając tani hosting dla firmy należy zwrócić przede wszystkim uwage na takie czynniki jak:
- czas istnienia firmy hostingowej na rynku (Wer.pl istnieje już niemal 20 lat - od 2001 roku)
- lokalizację serwerów - dobrze, aby była to Polska, wtedy twoje strony odwiedzane głównie przez klientów z Polski będą się szybki wczytywały
- wyposażenie centrum danych (systemy alarmowe, systemy gaszenia, urządzenia ups i agregaty prądotwórcze)
- sprzęt serwerowy (istotne przede wszystkim, aby serwer posiadał kontroler RAID, a dane były zapisywane minimum na 2 dyskach)
- zasady tworzenia kopii zapasowych (backup najlepiej codziennie)
- godziny pracy pracowników centrum danych (bardzo ważne, aby technik był obecny 24 godziny na dobę)
- godziny pracy Biura Obsługi Klienta (BOK)
- systematyczność aktualizacji oprogramowania serwerowego (apache, php, cgi itp)

Najlepszy hosting strony internetowej wybierzemy gdy dokładnie rozpatrzymy wszystkie powyższe elementy. Tani hosting serwerów nie zawsze znaczy dobry, a własna strona www powinna znaleźć się na najlepszym.

Dobry hosting dla firm, spełniający wyżej wymienione wymagania będzie nam działał niezawodnie, a w przypadku konieczności uzyskania pomocy będziemy mogli na nią liczyć zarówno na stronie pomocy jak i BOK.

Po wybraniu firmy hostingowej, kolejny etap to wybór pakietu hostingowego. Obecnie właściwie wszystkie firmy oferują bardzo zaawansowane systemy i nad większością parametrów nie ma co się zastanawiać. Do ważnych parametrów, które musimy dobrać pod własną stronę www zaliczyć musimy:

- zasoby serwera (powierzchnia, czas procesora) - w przypadku 90% stron firm oraz prywatnych wystarczają najtańsze serwery internetowe - zużycie zasobów w przypadku takich stron to 1-2% - jeśli więc nie posiadamy szczególnie rozbudowanej strony z oglądalnością kilku tysięcy osób dziennie spokojnie możemy przejść do drugiego ważne parametru

- transfer - również i w tym przypadku tanie serwery hostingowe oferujące nawet kilkadziesiąt GB miesięcznie będą wystarczające. Aktualnie jednak najwięksi dostawcy wprowadzają już usługi z brakiem ograniczenia tego parametru - transfer bez ograniczeń. Jeśli dany dostawca spełnia wszystkie kryteria wymienione w pierwszej części najlepiej wybrać właśnie taką usługę.

- możliwość skorzystania z autoinstalatora aplikacji za pomocą którego możemy zainstalować najbardziej popularne aplikacje jak np. WordPress

Podsumowując jeśli szukamy dobrego, taniego hostingu dla firmy sprawdźmy przede wszystkim dostawcę usług hostingowych - jeśli jest wiarygodny w większości przypadków wystarczy nam najtańszy pakiet hostingowy z jego oferty. Jeśli nasza strona www będzie wymagać więcej zasobów najlepiej indywiduanie ustalić to już z firmą hostingową, która na podstawie dotychczasowych danych strony www będzie w stanie podpowiedzieć nam jak wybrać dobry hosting/serwer dla naszej strony www.Zamów hosting dla strony WWW

Promocja! Teraz nawet 50% taniej!

Dobry, tani hosting w promocji

Każdy pakiet posiada:

  • nieograniczony transfer,
  • nieograniczona ilość baz danych,
  • nieograniczona ilość stron,
  • panel po polsku i angielsku,
  • nieograniczona ilość domen,
  • nieograniczona ilość kont e-mail,
  • ftp, php, mysql, cron
  • autoinstalator aplikacji itp.

Napisz do nas:

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach, zapytaj nas:

Rejestracja domen z Wer.pl - wszystkie domeny w najlepszych cenach.