Działamy nieprzerwalnie od 2001 roku

Jak wybierać domenę dla siebie?

Rejestrując domenę w celach prywatnych zazwyczaj wybieramy własne imię, nazwisko lub kombinację tych dwóch. Taka sytuacja najczęściej ma miejsce jeśli tworzymy serwis dotyczący naszej rodziny lub spraw zawodowych.

Inaczej jest w przypadku gdy domena ma służyć naszemu hobby - w takiej sytuacji szukamy najczęściej adresu związanego z daną tematyką. Jeśli będzie to np. serwis o malowaniu z pewnością pomyślimy o adresach zawierających to słowo. Można pomyśleć przykładowo o domenie malujzala.pl (maluj z Alą, jeśli masz na imię Ala). W przypadku strony o piłce nożnej może to być na przykład kopzwojtkiem.pl (kop z Wojtkiem, jeśli masz na imię Wojtek). W obu przypadkach nie są to idealne adresy ze względu na ich długość - z pewnością sami znajdziecie coś lepszego.

Adres może być również zupełnie nowym słowem, naszym pseudonimem lub jakimś skrótem. Cechy o których musimy pamiętać to, aby był w miarę krótki, łatwy do wymówienia i zapamiętania oraz, aby w jakiś sposób odzwierciedlał nas.

Jeśli zdecydujesz się już na jakiś adres sprawdź czy jest wolny np. tutaj http://wer.pl/domena .

Jeśli chodzi o końcówkę domeny zdecydowanie polecamy rejestrację domen .pl - adres najkrótszy i najpopularniejszy w naszym kraju. W szczególnych przypadkach można zarejestrować domenę com lub eu, ewentualnie domenę narodową innego kraju, pamiętać jednak musimy że nasi znajomi mogą mieć problem z jej zapamiętaniem.

Rejestruj domeny

Promocja! Teraz nawet 50% taniej!

Dobry, tani hosting w promocji

Każdy pakiet posiada:

  • nieograniczony transfer,
  • nieograniczona ilość baz danych,
  • nieograniczona ilość stron,
  • panel po polsku i angielsku,
  • nieograniczona ilość domen,
  • nieograniczona ilość kont e-mail,
  • ftp, php, mysql, cron
  • autoinstalator aplikacji itp.

Napisz do nas:

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach, zapytaj nas:

Rejestracja domen z Wer.pl - wszystkie domeny w najlepszych cenach.