Działamy nieprzerwalnie od 2001 roku

Jak wybrać parametry serwera

"Aby dobrze wybrać parametry serwera musimy jak najwięcej wiedzieć o naszej stronie www. Dobrze jest wiedzieć z jakich systemów korzysta, jaką mamy oglądalność, w jaki sposób korzystamy z baz danych i jakiego rodzaju baz danych korzystamy (MySQL, PostgreSQL), czy wykonujemy na serwerze jakieś automatyczne zadania z crona i w jaki sposób. "

Nie musisz jednak tego wszystkiego wiedzieć!

Odpowiedzi na te pytania istotne są dla kilku procent właścicieli stron www - przy obecnie ogromnych parametrach serwerów oferowanych przez firmy hostingowe wystarczyć powinien nam najtańszy hosting www.

Do ważnych parametrów, które musimy dobrać pod własną stronę www zaliczyć musimy:

- zasoby serwera (powierzchnia na dane liczonach w GB, czas procesora) - w przypadku 90% stron firm oraz prywatnych wystarczają najtańsze serwery internetowe - zużycie zasobów w przypadku takich stron to 1-2% - jeśli więc nie posiadamy szczególnie rozbudowanej strony z oglądalnością kilku tysięcy osób dziennie spokojnie możemy przejść do drugiego ważnego parametru

- transfer - również i w tym przypadku tanie serwery hostingowe oferujące nawet kilkadziesiąt GB miesięcznie będą wystarczające. Aktualnie jednak najwięksi dostawcy wprowadzają już usługi z brakiem ograniczenia tego parametru - transfer bez ograniczeń. Jeśli dany dostawca jest wiarygodny najlepiej wybrać właśnie taką usługę. I tu przechodzimy do kolejnego aspektu

- wiarygodność dostawcy to parametr, który zawsze musimy brać pod uwagę. Stabilność i niezawodność działających usług są podstawą dobrze funkcjonującej naszej poczty email i strony www.

Zamów hosting dla strony WWW

Promocja! Teraz nawet 50% taniej!

Dobry, tani hosting w promocji

Każdy pakiet posiada:

  • nieograniczony transfer,
  • nieograniczona ilość baz danych,
  • nieograniczona ilość stron,
  • panel po polsku i angielsku,
  • nieograniczona ilość domen,
  • nieograniczona ilość kont e-mail,
  • ftp, php, mysql, cron
  • autoinstalator aplikacji itp.

Napisz do nas:

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach, zapytaj nas:

Rejestracja domen z Wer.pl - wszystkie domeny w najlepszych cenach.