Działamy nieprzerwalnie od 2001 roku

Transfer domeny (przeniesienie obsługi)


Transfer domeny - zmiana rejestratora

  Dzięki współpracy z oficjalnym rejestratorem NASK - firmą dinfo.pl mamy możliwość zaproponowania Państwu transferu obsługi nazwy domeny. Transfer do nas umożliwi nam świadczenie wysokiej jakości usługi utrzymania i przedłużenia nazwy domeny w naszej firmie. Nasze atrakcyjne ceny znajdą Państwo pod adresem http://wer.pl/domena. Warto przenieść domenę do nas, zadbamy o to, żeby w porę została przedłużona, a dodatkowo będą Państwo mieli wszystkie usługi w jednym miejscu. Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą przedłużenia u nas domeny wówczas prosimy o kontakt.

  Operacja transferu - tj. zmiany rejestratora nie wiąże się z żadnym ryzykiem, tj. dalej mogą Państwo utrzymywać (hostować) swoją domenę u dotychczasowego dostawcy usług hostingowych (www, poczty). Transfer domeny nie wpływa na żadne ustawienia domeny i nie wiąże się z niedostępnością usług. Zmienia się tylko podmiot, na rzecz którego dokonują Państwo płatności za domenę. Transfer obsługi domeny nie przenosi prawa do własności domeny - dalej Państwa własnością.

Procedura transferu domeny polskiej (od podmiotu współpracującego z NASK)

W przypadku przenosin domeny od innego rejestratora (np. home.pl, nazwa.pl itp), należy uzyskać od obecnego rejestratora hasło do transferu (tzw. kod AuthInfo) - jak uzyskać kod auth-info. Zgodnie z umową z NASK rejestrator ma obowiązek na każde żądanie właściciela domeny wydać kod AuthInfo. Po jego otrzymaniu prosimy o przesłanie kodu na adres email lub za pomocą formularza kontaktowego wraz z danymi abonenta domeny lub skorzystania z dedykowanego automatycznego formularza do transferu domeny:

Po przesłaniu kodu lub uzupełnieniu formularza zostaje uruchomiona procedura transferu. Na tym etapie otrzymają Państwo emaila z linkiem do potwierdzenia transferu. W przypadku domen z końcówką .pl email do autoryzacji transferu przychodzi z systemu DNS NASK. W przypadku wątpliwości co do prawdziwości maila zawsze można się z nami skontaktować. Po kliknięciu w ten link transfer obsługi domeny zostaje zakończony o czym zostaną Państwo poinformowani na dedykowanej stronie i w wiadomości email. Od tej pory obługa domeny i płatności za jej odnowienie są już w Wer.pl .

Transfer domeny jest bezpłatny

Transfer domen polskich jest bezpłatny, a dotychczasowe terminy ważności domeny zostają zachowane. Natomiast w przypadku transferu domen zagranicznych trzeba z góry opłacić kolejny abonament, ale ten nowy abonament jest doliczany do końca poprzedniego w efekcie nie tracą Państwo żadnego wykupionego dnia abonamentu u poprzedniego rejestratora. Podsumowując taką operację warto wykonać odrazu i nie czekać na koniec obecnego abonamnetu bo wtedy mogą Państwo nie zdążyć.

Tu należy dodać, że niestety niektórzy operatorzy domen mają dość długą procedurę wydania i wysyłki kodu auth-info. W konsekwencji trzeba czekać kilka-kilkanaście dni. Operację transferu domeny można wykonać praktycznie w każdym momencie. Czasami istnieją tylko krótkie okresy karencji zaraz przezd wygaśnięciem ważności domeny oraz zaraz po jej odnowieniu, o czym ew. Państwa poinformujemy.

Transfer jest neutralny dla usług w domenie

Transfer obsługi domeny nie wiąże się z żadnym ryzykiem niedostępności usług. Jeżeli posiadają Państwo wykupiony u nas hosting to warto również rozważyć transfer obsługi domeny do nas, aby obie usługi mieć w jednym miejscu oraz w konkurencyjnej cenie.

Promocja! Teraz nawet 50% taniej!

Dobry, tani hosting w promocji

Każdy pakiet posiada:

  • nieograniczony transfer,
  • nieograniczona ilość baz danych,
  • nieograniczona ilość stron,
  • panel po polsku i angielsku,
  • nieograniczona ilość domen,
  • nieograniczona ilość kont e-mail,
  • ftp, php, mysql, cron
  • autoinstalator aplikacji itp.

Napisz do nas:

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach, zapytaj nas:

Rejestracja domen z Wer.pl - wszystkie domeny w najlepszych cenach.