Działamy nieprzerwalnie od 2001 roku

Transfer domeny - zmiana rejestratora

  Dzięki współpracy z oficjalnym rejestratorem NASK - firmą dinfo.pl mamy możliwość zaproponowania Państwu transferu obsługi nazwy domeny - czyli miejsca w którym odnawiamy prawo do używania nazwy domeny w sieci internet. Nasze atrakcyjne ceny znajdą Państwo pod adresem http://wer.pl/domena. Warto przenieść domenę do nas, zadbamy o to żeby w porę została przedłużona, a dodatkowo będą Państwo mieli wszystkie usługi w jednym miejcu. Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą przedłużenia u nas domeny wówczas prosimy o kontakt.

  Operacja zmiany rejestratora nie niesie dla Państwa żadnego ryzyka, tj. dalej mogą Państwo utrzymywać (hostować) swoją domenę u dotychczasowego dostawcy usług www. Transfer domeny nie wpływa na żadne ustawienia domeny i nie wiąże się z niedostępnoścą usług. Zmienia się tylko podmiot, na rzecz którego dokonują Państwo płatności za domenę. Transfer obsługi domeny nie przenosi prawa do własności domeny, która jest dalej Państwa własnością.

Procedura transferu domeny polskiej (od podmiotu współpracującego z NASK)

W przypadku przenosin domeny od innego rejestratora (np. home.pl, nazwa.pl itp), należy uzyskać od obecnego rejestratora hasło do transferu (tzw. kod AuthInfo) - jak uzyskać kod auth-info. Zgodnie z umową z NASK rejestrator ma obowiązek na każde żądanie właściciela domeny wydać mu kod AuthInfo. Po otrzymaniu takiego kodu prosimy o przesłanie go na adres email lub za pomocą formularza kontaktowego wraz z danymi abonenta domeny lub skorzystania z dedykowanego automatycznego formularza do transferu domeny:

Po przesłaniu kodu lub uzupełnieniu formularza zostaje uruchomiona procedura transferu. Na tym etapie otrzymają Państwo emaila z linkiem do potwierdzenia transferu. Po kliknięciu w ten link transfer obsługi domeny zostaje wykonany o czym zostaną Państwo poinformowani na deykowanej stronie i w wiadomości email. Od tej pory obługa domeny i płatności za jej odnowienie są już w Wer.pl.

Transfer domeny jest bezpłatny

Transfer domen polskich jest bezpłatny, a dotychczasowe terminy ważności domeny zostają zachowane. Natomiast w przypadku transferu domen zagranicznych trzeba z góry opłacić kolejny abonament, ale ten nowy abonament jest doliczany do końca poprzedniego w efekcie nie tracą Państwo żadnego wykupionego dnia abonamentu u poprzedniego rejestratora. Dlatego warto taką operację wykonać odrazu i nie czekać na koniec obecnego okresu bo wtedy mogą Państwo nie zdążyć - niestety niektórzy operatorzy mają dość długą procedurę wysyłki kodu auth-info w konsekwencji trzeba niego czekać kilka-kilkanaście dni. Operację można go wykonać praktycznie w każdym momencie, czasami istnieją tylko krótkie okresy karencji zaraz przezd wygaśnięciem ważności domeny oraz zaraz po jej odnowieniu, o czym ew. Państwa poinformujemy.

Transfer jest neutralny dla usług w domenie

Transfer obsługi domeny nie wiąże się z żadnym ryzykiem niedostępności usług. Jeżeli posiadają Państwo wykupiony u nas hosting to warto również rozważyć transfer obsługi domeny do nas, aby obie usługi mieć w jednym miejscu oraz w konkurencyjnej cenie.

Promocja! Teraz nawet 50% taniej!

Dobry, tani hosting w promocji

Każdy pakiet posiada:

  • nieograniczony transfer,
  • nieograniczona ilość baz danych,
  • nieograniczona ilość stron,
  • panel po polsku i angielsku,
  • nieograniczona ilość domen,
  • nieograniczona ilość kont e-mail,
  • ftp, php, mysql, cron
  • autoinstalator aplikacji itp.

Napisz do nas:

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach, zapytaj nas:

Rejestracja domen z Wer.pl - wszystkie domeny w najlepszych cenach.