Działamy nieprzerwalnie od 2001 roku

Transfer usług do Wer.pl

Przeniesienie poczty email i strony www

Jeśli szukasz oszczędności w obliczu kryzysu i chciałbyś przenieść całość swoich usług (np. poczta, strona www) z innego serwera do Wer.pl napisz do nas.


Kompleksowa usługa

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy zaproponować Państwu kompleksową usługę, w ramach której możemy zająć się całą operacją przeniesienia, tak aby była ona dla Państwa praktycznie nieodczuwalna. Koszty przeniesienia są niewielkie i często skompensowane są już niższą konkurencyjną ceną abonamentową naszego hostingu. Jeżeli są Państwo zainteresowani to zapraszamy do kontaktu w celu wyceny takiej usługi.

Przeniesienie poczty email

Pomagamy w transferze zawartości kont poczty email z innego serwera. Niezależnie czy korzystasz z poczty skonfigurowanej po protokole IMAP czy POP3 to przeniesienie zawartości poczty jest jak najbardziej możliwe. Operacje przeprowadzimy w dogodnym dla Ciebie czasie i wspólnie zweryfikujemy na koniec całą operację. Pomagamy w konfiguracji kont pocztowych na komputerach Klienta, konfigurację można też oczywiście wykonać samodzielnie posiłkując się naszymi stronami pomocy.

Pomagamy w przeniesieniu strony www / Wordpress

Przeniesiemy zawartość twojej strony ze starego serwera. Operację przeprowadzimy również w sytuacji gdy strona postawiona jest na bardziej wymagającym oprogramowaniu takim jak WordPress czy Joomla.

Pomagamy w transferze domeny od innego rejestratora

Pomożemy przy transferze nazwy domeny od innego rejestratora - dzięki tej operacji wszystkie usługi związane ze stroną i pocztą internetową będą Państwo mieli w jednym miejscu. Przy transferze domeny zachowamy dotychczas wykupiony u poprzedniego okres abonamentowy. Więcej o transferze domen.

Skorzystaj z promocyjnych cen i przetransferuj swoje usługi do Wer.pl zyskując korzystne ceny i jednocześnie zapewniając swojej firmie wysoką jakość usług.


Promocja! Teraz nawet 50% taniej!

Dobry, tani hosting w promocji

Każdy pakiet posiada:

  • nieograniczony transfer,
  • nieograniczona ilość baz danych,
  • nieograniczona ilość stron,
  • panel po polsku i angielsku,
  • nieograniczona ilość domen,
  • nieograniczona ilość kont e-mail,
  • ftp, php, mysql, cron
  • autoinstalator aplikacji itp.

Napisz do nas:

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach, zapytaj nas:

Rejestracja domen z Wer.pl - wszystkie domeny w najlepszych cenach.