Działamy nieprzerwalnie od 2001 roku

Jak zamówić hosting?

hosting www

Co to jest Hosting

Hosting www to obecnie podstawa działalności każdej firmy. Umieszczona na nim strona www oraz poczta elektroniczna z kontami email są nieodzownym kanałem komunikacji zarówno z Klientami jak dostawcami. Najlepszy hosting www od Wer.pl zapewni zarówno bezpieczeństwo jak i najnowsze oprogramowanie niezbędne przy tworzeniu stron z wykorzystaniem modnych obecnie narzędzi, a stałe aktualizacje pozwolą na jej rozwój. Więcej informacji to tym co to jest hosting i nazwa domeny znajdziesz na naszym blogu.

Wypełnij formularz zamówienia

Aby zamówić w Wer.pl najlepszy hosting www z linii SSD (pakiety Start SSD, Optimum SSD, Biznes SSD) lub Hybrydowy (pakiety Start HDD, Optimum HDD, Biznes HDD) należy wypełnić znajdujący się na naszej stronie formularz zamówienia. Po jego wypełnieniu automatycznie zakładany jest hosting w wybranej przez Państwa opcji, a na podany w formularzu adres e-mail przesyłane są wszystkie informacje dotyczące serwera. Hosting www jest zakładany w subdomenie/adresie gpe.pl - np. firmax.gpe.pl, zgodnie z nazwą konta (w przykładzie: firmax) jakie podali Państwo w formularzu zamówienia.

Własna nazwa domeny

Po założeniu hostingu własną nazwę domeny np. firmax.pl mogą już Państwo samodzielnie przypisać do konta poprzez panel administracyjny WebAs. Domena będzie widoczna po jej rejestracji (jeżeli nie jest jeszcze zarejestrowana) lub zmianie serwerów DNS na ns1.wer.pl i ns2.wer.pl w panelu rejestratora. Zachęcamy do rejestracji domen poprzez naszą stronę lub jeśli już Państwo posiadają domenę do przeniesienia jej do Wer.pl (wszystkie usługi w jednym miejscu).

Bezpłatne testy

Przez okres 14 dni mogą Państwo sprawdzić możliwości najlepszego hostingu www bez żadnych opłat. Jeżeli zdecydują się Państwo na wykupienie serwera należy przesłać potwierdzenie wpłaty (koniecznie z nazwą domeny lub nr proformy). Po dopełnieniu formalności serwer zostanie przedłużony na wybraną długość abonamentu. W przypadku gdy nie zdecydują się Państwo na zakup hostingu www i nie prześlą potwierdzenia wpłaty w ciągu 14 dni od wypełnienia formularza, zostanie on automatycznie usunięty bez konsekwencji finansowych.

Faktury i rozliczenia

W przypadku dokonania wpłaty zostanie wystawiona i przesłana do Państwa faktura na podany w zamówieniu adres email będąca potwierdzeniem płatności i zakupienia usługi. Kolejne płatności odbywać się będą już na podstawie proform wystawionych przed upływem wykupionego abonamentu. Jeżeli nie zdecydują się Państwo na przedłużenie kolejnego abonamentu proszę zgłosić to przed jego upływem.

Nie wiem jak to zrobić, zamówić ...

Jeżeli nie wiesz od czego powinieneś zacząć skontaktuj się znami. Pomożemy w założeniu lub przeniesieniu Twojej strony www i poczty na nasze serwery -> Transfer usług do wer.pl

Promocja! Teraz nawet 50% taniej!

Dobry, tani hosting w promocji

Każdy pakiet posiada:

  • nieograniczony transfer,
  • nieograniczona ilość baz danych,
  • nieograniczona ilość stron,
  • panel po polsku i angielsku,
  • nieograniczona ilość domen,
  • nieograniczona ilość kont e-mail,
  • ftp, php, mysql, cron
  • autoinstalator aplikacji itp.

Napisz do nas:

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach, zapytaj nas:

Rejestracja domen z Wer.pl - wszystkie domeny w najlepszych cenach.