Jak zamówić hosting?

hosting www

Aby zamówić najlepszy hosting www (pakiety Start, Optimum, Biznes)
w Wer.pl należy wypełnić formularz zamówienia znajdujący się na naszych stronach. Po jego wypełnieniu automatycznie zakładany jest hosting w wybranej przez Państwa opcji, a na podane
w formularzu konto e-mail przesyłane są wszystkie informacje dotyczące serwera. Hosting www jest zakładany w subdomenie gpe.pl np. firmax.gpe.pl, zgodnie z nazwą konta jakie podali Państwo w formularzu. Własną domenę np. firmax.com.pl mogą już Państwo samodzielnie przypisać do konta poprzez panel Webas, natomiast będzie ona widoczna po jej rejestracji lub zmianie serwerów DNS na ns1.wer.pl i ns2.wer.pl. Zachęcamy do rejestracji domen poprzez naszą stronę lub jeśli już Państwo posiadają domenę do przeniesienia jej do Wer.pl.

Przez okres 14 dni mogą Państwo sprawdzić możliwości najlepszego hostingu www bez żadnych opłat i konsekwencji. Jeśli zdecydują się Państwo na wykupienie serwera należy przesłać faksem lub emailem potwierdzenie wpłaty (koniecznie z nazwą domeny lub nr proformy). Po dopełnieniu tych formalności serwer zostanie aktywowany na wybraną długość abonamentu. Jeśli nie zdecydują się Państwo na zakup hostingu www (nie prześlą potwierdzenia wpłaty w ciągu 14 dni od wypełnienia formularza) zostanie on automatycznie usunięty bez żadnych konsekwencji finansowych.

W przypadku dokonania wpłaty zostanie wystawiona i przesłana do Państwa faktura na podany w zamówieniu adres. Kolejne płatności odbywać się będą już na podstawie faktur wystawionych przy upływie wykupionego abonamentu. Jeśli nie zdecydują się Państwo na przedłużenie kolejnego abonamentu należy nam to zgłosić 30 dni przed jego upływem.

Hosting www to obecnie podstawa działalności każdej firmy. Umieszczona na nim strona oraz poczta elektroniczna są nieodzownym kanałem komunikacji zarówno z Klientami jak dostawcami. Najlepszy hosting www od Wer.pl zapewni zarówno bezpieczeństwo jak i najnowsze oprogramowanie niezbędne przy tworzeniu stron z wykorzystaniem modnych obecnie narzędzi, a stałe aktualizacje pozwolą na jej rozwój.

Pomożemy w przeniesieniu Twojej strony www i poczty na nasze serwery -> Transfer usług do wer.pl

zamów hosting

Promocja! Teraz nawet 50% taniej!

Dobry, tani hosting w promocji

Każdy pakiet posiada:

  • nieograniczony transfer,
  • nieograniczona ilość baz danych,
  • nieograniczona ilość stron,
  • panel po polsku i angielsku,
  • nieograniczona ilość domen,
  • nieograniczona ilość kont e-mail,
  • ftp, php, mysql, cron
  • autoinstalator aplikacji itp.

Napisz do nas:

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach, zapytaj nas:

Rejestracja domen z Wer.pl - wszystkie domeny w najlepszych cenach.